Najděte půjčku ve všech regionech

půjčka bez zajištění nemovitostí do 500 000 kč

Výhodná online půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv

Půjčky Hradec Králové

21. 11. 2018

Univerzitní město Hradec Králové má zástoupení 3 univerzit. Počeštěný názov město získalo počas husitské revoluce, při kterém se město postavilo na stranu Jana Žižky.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

20. 11. 2018

Město Brno je významným střediskem vysokého školství. Sídlí tam prěs 30 fakult, čtrnáct univerzit a jiných vysokých škol. Je sídlem Jihomoravského kraje

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více info

Jako půjčku na auto můžete zvolit také americkou hypotéku nebo spotřebitelský úvěr na cokoliv.

Ta v rámci svého běžného úvěru nabídne sumy ve výši 10 000 Kč – 500 000 Kč se splatností 12 – 84 měsíců.Půjčka 10 000 – 2 500 000 Kč

Ano, v případě rekonstrukce nebo výstavby nemovitosti Vám pošleme peníze na Váš účet. Kontrolu proinvestovaných nákladů sleduje pracovník banky při provedení aktualizace ceny nemovitosti.

Vzhledem k tomu, že není vyžadován ručitel, zástava nemovitosti a peníze lze použít na cokoliv, lze o Pronto půjčku očekávat velký zájem.

Jakmile se zaregistrujete, získáte uvítací bonus pro nové hráče 300 Kč, dalších až 500 Kč můžete získat jako bonus k 1.

Jak už název tohoto produktu napovídá, jedná se o finanční produkt, u kterého není potřeba poskytovateli dokládat, za co jste peníze utratili.

Komerční banka Optimální půjčka nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen.

Pro něho to sice znamená určitou ochranu nebo možnost finančního zajištění, ale zároveň nemalý a pravidelný výdaj z měsíčního rozpočtu.

Zdroje: ČNB / Euro.cz / Česká televize

©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Kreditní karta RB PREMIUM Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Online žádost o půjčku pro každého a na cokoliv Požádejte si o půjčku snadno a bez papírování. Online formulář vyplníte za 3 minuty a pak jen vyčkáte na schválení půjčky a zaslání peněz.

Bez cestovního pojištění do zahraničí se neobejde žádný cestovatel.

Kromě ní tato firma poskytuje také Střední medvědí půjčku (díky ní můžete získat až 5 milionů Kč, splatnost je ale maximálně 24 měsíců) a Velkou medvědí půjčku (opět až do 5 milionů, v tomto případě ale až na 20 let).

Započítejte tedy úhrady za bydlení, energie, telefon, pojištění a samozřejmostí je i částka, kterou potřebujete  k zajištění ostatních životních potřeb.

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou SIM půjčka? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce.

Zažádat můžete až o jeden milion korun, což je na půjčku bez zajištění nemovitostí vysoký limit.

©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Galfin půjčky Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Jestli na peníze spěcháte nebo nechcete nikam chodit a raději byste vše vyřídili z pohodlí domova, nabízí se půjčka Tommy Stachi na účet.

Maximální výše úvěru 5 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn.

A je jenom na nich, zda vám peníze půjčí, nebo nikoliv.


Klasická nebankovní půjčka bez registru je jedinečným řešením pro ty, kdo neuspěli v bance z jakéhokoliv důvodu.

Půjčka jako půjčka? Ani náhodou! Svět úvěrů spotřebitelských nemá s tím podnikatelským téměř nic společného.

Nebankovní půjčka Cofidis pro jednotlice se nabízí v rozmezí 20 000 Kč - 500 000 Kč, splatnost půjčky má rozsah 12 - 96 měsíců.

V obou případech se neobejdete bez pomoci kvalifikovaného elektrikáře a technika distributorské společnosti.

Respektive půjčí, ale ručení odpovídající nemovitostí bude v takovém případě nezbyté (např.

Zahrajte si za 500 Kč a získejte 500 Kč! Je to velice rychlá cesta, jak se dostat ke snadnému bonusu. Pravidla jsou následující. Promo kód není nutné zadávat, stačí si bonus zvolit přímo během registrace!

*Jedná se o příklad, pokud neuděláte další výběr.

Na seznamu totiž můžete pracovat dlouho předtím, než začnete vytahovat věci ze skříně.

V tomto případě si však můžete půjčit od 10 000 do 150 000 Kč při splatnosti 6 měsíců nebo 1 až 3 let.Zaregistrujte se u casina SYNOT TIP a získejte 500,- jako bonus.

 • Při útratě pod 3 000 Kč je účtován měsíční poplatek za vedení karty ve výši 49 Kč, zpoplatněn je i každý výběr z bankomatu.
 • Solární elektrárna pro rodinný dům stojí 110 000 až 390 000 Kč, záleží na vašich požadavcích. Investice se vyplatí, sluneční energie přilétá zadarmo.
 • Každá nová firma se v prvních letech na trhu potýká se ztrátou a pro banku to platí dvojnásob.
 • Kontokorentní účet: Ke klasickému virtuálnímu účtu Number26 si dokonce můžete sami navolit také kontokorentní účet až do výše 1 000 Eur! Po ruce tak máte neustále finanční rezervu, která se vám může hodit v řadě rozmanitých situací!.
 • Pakliže si chcete půjčit na bydlení, rekonstrukci nebo pořízení nábytku, může pro vás být lepší půjčka účelová, kterou dnes Česká spořitelna nabízí prakticky pouze pro zmíněné účely.


Dvakrát denně pro vás aktualizujeme přehled zboží, které pořídíte na splátky zcela bez úroků. Aktuální nabídku najdete na www.splatkyzanulu.cz.

Nedoporučujeme půjčovat si jinde, pokud z objektivního důvodu nebyla půjčka poskytnuta.“.

Při využití postupného splácení budete platit minimálně jednu pětinu z účtované částky, nejméně však 300 Kč (v případě, že celková dlužná částka je 1 500 Kč nebo méně, je minimální splátka 300 Kč). .

Výhodou je i zmíněné vysoké zhodnocení, na kterém se kromě úrokové sazby podílí také státní příspěvek až 2 000 korun ročně.Výstižný název, opomíjené téma. Petr Syrový se ve své knize zaměřuje na neinvestory (ať už se věnují jakékoliv profesi) a vysvětluje, jak zbytečné je prodělávat tím, že peníze leží ladem. 

Pokud si říkáte: "Chci si půjčit peníze", tak pro vás máme dobrou zprávu. Půjčíme vám za výhodných podmínek, bez poplatků a ihned.

Někdy se může stát, že jste vlivem zpoždění jednoho letu nestihli návazný odlet. V takovém případě velmi záleží na tom, jestli jste oba lety měli na jedné letence, nebo jste měli dvě letenky zvlášť.

Užijte si dovolenou v Egyptě bez zbytečných starostí

Tu sice ovlivňuje především výkon, značka, model, hodnota a zabezpečení vašeho vozu, každá pojišťovna ale konečnou cenu počítá jiným způsobem.

Přestože Air Bank půjčku představila teprve v říjnu loňského roku, už během prvního pololetí letošního roku půjčila více než 10 000 klientům přes jednu miliardu korun.

Většinou k jejímu sjednání postačí počítač nebo chytrý telefon s připojením k internetu.

Drobným zklamáním oproti předchozí bankovní nabídce může být to, že maximální suma určená k refinancování je přesně poloviční, o hodnotě 500 000 korun českých.

Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.


Jde třeba o případ, kdy bylo předčasné splacení provedeno v rámci plnění z pojištění určeného k zajištění splacení spotřebitelského úvěru nebo u spotřebitelského úvěru poskytnutého formou možnosti přečerpání.

P2P platforma Zonky bude ale nadále pokračovat pod stejnou značkou, a klienti si tak budou moci i v budoucnu sjednat Zonky půjčku, do které zase jiní lidé budou investovat přes službu Zonky Rentiér.

SIM PŮJČKA s.r.o. Na Zatlance 3283/10 Praha 5 150 00

Kromě toho může stavební spořitelna požadovat například spoluručitele, pojištění dané nemovitosti nebo pojištění vaší schopnosti splácet.Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena.

Na opačném konci tohoto systému však najdeme tzv.Jedná se o tři progresivní jackpoty (BRONZE, SILVER, GOLD) a v tom nejcennějším můžete vyhrát až 500.000 Kč.


Mobiliární exekuce (zabavení věcí doma či v podnikání) nově probíhají mnohem přívětivěji.

©   CoolPujcky.cz - Půjčka na auto Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

U vkladů za pomoci debetní karty platí denní limit 600 000 korun.

Setkáte se jak s hypotékami účelovými, tak s těmi bez uvedení účelu, které můžete využít na cokoliv, za peníze půjčené od věřitele budete ručit právě svou zastavenou nemovitostí (nemovitostí patřící vaší firmě nebo vám coby OSVČ). .


Konkurence je na českém trhu dostatečná, což dokazuje rozptyl pojistného (stejné auto můžete pojistit u jedné pojišťovny za 2 500 Kč, u druhé za 4 000 Kč a u třetí třeba i za 6 000 Kč).

Od té doby obsloužila přes 17 000 klientů a vyřídila jim půjčky v hodnotě více jak 6 miliard Kč.

Dnes vám proto přinášíme několik užitečných informací nejen o zimních pneumatikách, ale také o tom, co vám hrozí v případě, že je na svém autě nemáte.

Je tedy možné sjednat si znovu celkovou dobu splatnosti a tím přizpůsobit výši jednotlivých měsíčních splátek.

Konsolidovat lze navíc finanční závazky nejrůznějšího typu (viz seznam dále).

Jde o virtuální peněženku, se kterou můžete snadno platit na internetu.

Pokud se podíváme také na charakteristiku této půjčky, můžeme o ní říci tato fakta:.

Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 280 000 Kč.

I tradiční vánoční pečivo Češi raději nakoupí u profesionálů,“ vysvětluje Kozub, že mají Češi buď méně volného času, nebo se naopak před Vánocemi nechtějí stresovat.


CNCB Vám v takovém případě poskytne kopii osobních údajů zpracovávaných o Vás v NRKI bezplatně.

Firma se zaměřuje na poskytování úvěrových produktů výhradně pro podnikatele a firmy a to pouze na základě ručení nemovitostí.

Rozsah půjčky: 10 000 - 250 000 Kč

Náklady vynaložené na energie a vytápění neustále rostou.
Reprezentativní příklad hypotéky ve výši 1 450 000 Kč: hodnota nemovitosti nabízené jako zajištění úvěru 2 000 000 Kč, doba splatnosti 40 let, počet splátek 480, pevná pětiletá úroková sazba 3,49* % p.

 • Odvíjí se od toho, jak dlouho a kolik spoříte a o kolik peněz zažádáte. Forma zajištění je např. ručitel nebo zástava nemovitosti v osobním vlastnictví.
 • Půjčka je bez účelu a bez zástavy nemovitosti, její splácení si můžete pojistit, což přinese dodatečné snížení úroků o 2 procentní body.
 • Cenu nemovitosti snižují zřízená břemena dožití, břemena zřízení a provozování vedení nebo naopak chybějící břemena chůze a jízdy, pokud k pozemku není samostatná příjezdová cesta.
 • Platby a převody kartou proběhnou okamžitě, bankovní převody trvají několik dní.
 • Půjčka Zonky se splácí měsíční splátkou.

Nemusí jít hned o pronájem nemovitosti, ale třeba také pronájem garáže či chalupy určené k rekreačnímu pobytu.
Na druhou stranu je třeba říci, že tento typ půjčky je natolik charakteristickým produktem, že v mnoha případech jsou podmínky téměř totožné.

Poslední možností, jak mohou rodiče své děti podpořit při získání hypotéky na dům či byt, je poskytnutí vhodné nemovitosti k zajištění úvěru na bydlení (např. rodinný dům, chalupa). 

Celkový limit: 100 000 Kč

Hlavní výhra může dosáhnout až 500 000 korun.

Je požadováno nějaké zajištění v případě spotřebitelského úvěru na bydlení? Pak reklama zmiňuje informace o tomto požadavku.

Půjčka 10 000 KčPůjčka 5000 KčPůjčka 4000 KčPůjčka 3000 KčPůjčka 2000 KčPůjčka 1000 KčPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky v hotovostiPůjčky bez doložení příjmuPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčkyPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 Kč.

banky si za tuto službu účtují 0,1-0,5% z uschovaných peněz, min. 5 000 Kč. Kompletní přehled vázaných účtů zde. Více info o vypořádání peněz při nákupu/prodeji nemovitosti v našem článku Prodej nemovitosti 2.

Maximální hranice pak bývá 20 000 Kč, noví klienti však mívají omezení – někdy do 8 000 Kč, jinde dají i dvojnásobek.

To může znamenat nemalou úsporu peněz.Pokud si vyberete zbrusu nový vůz, bude vás to stát klidně i 500 000 Kč.

Napotřetí 12.500 korun, napočtvrté 15 tisíc a teprve napopáté se můžete dostat až na 20 tisíc korun.Rychlá půjčka od 5 000 do 1 500 000 Kč


Kamali nabízí půjčku bez doložení příjmů, proto se nemusíte zdržovat se zasíláním dalších dokladů a můžete ihned žádost odeslat.

Účet Dobrý klient od Trinity Bank spojuje mnoho výhod do jednoho bankovního produktu.

Cena za něj je 50 Kč, ve lhůtě do 5 dnů 500 Kč.

Pokud si navíc k mKontu přidáte i chytré spoření, se kterým šetříte s každou platbou, máte možnost získat až 1.500 Kč a to zcela zdarma.


O půjčku můžete požádat dvěma způsoby – online nebo osobně na stánku Tesco Finanční služby. Pro žadatelem přes internet je připravena částka ve výši až 250 000 Kč, jinak 500 000 Kč.

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak opět prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Hypoteční banka hypotéka je určená klientům, kteří mají různé potřeby spojené s financováním své nemovitosti.

Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí všem klientům skvělé zajištění finančních prostředků v rámci rozšířené ochrany vozidla.


Stačí, když si u své stávající penzijní společnosti necháte převést Penzijní připojištění na Doplňkové penzijní spoření.

Kromě změny výše bonusu z 500  Kč na 1000 Kč nový návrh upravuje pravidla vyplácení. V první řadě musí podnikatel prokázat pokles příjmu nejméně 50 %, aby vůbec získal nárok na kompenzační bonus.mPůjčka Plus je překvapivě dostupná a nevyžaduje zajištění, spoludlužníka, ručitele ani zástavu.

Půjčka se splácí v dobu 12 nebo 48 měsíců.

Výpadky elektřiny mohou vznikat kvůli mimořádným událostem v přenosové soustavě, nejsou výjimkou při válečném stavu nebo teroristickém útoku. .

Částku do 250 000 Kč získáte pohodlně i bez spolužadatele.

I tak banky připravují individuální výpomoc lidem v odůvodněných problémech se splácením, zejména snížením výše splátek na určitou dobu.


Minimální hodnota poskytnuté hypotéky se pohybuje u většiny bank od 200 000 – 300 000 Kč.

 • Kompletní informace o zprostředkovateli půjčky 123 půjčka
 • zůstatek, navíc z bankomatů lze za rok vybrat jen 25 000 Kč.
 • Při každém sjednání úvěru online Vás musíme identifikovat a ověřit, že Vaše údaje nikdo nezneužívá. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.
 • Pokud si službu zapnete, můžete ji začít využívat ihned, do jejího zapnutí jsou však uskutečněné výběry účtovány jednotlivě.
 • Pokud vyjde najevo, že by žadatel měl problémy se splácením půjčky, nesmí poskytovatel žádost schválit.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 16.05.2022 v 10 hodin 25 minut.

 • Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné.
 • Patří sem věřitelé, kteří poskytují půjčky pouze dlužníkům s perfektní bonitou, instituce, které vám půjčí i bez doložení příjmů nebo online nebankovní společnosti, které se příliš s ověřováním vaší bonity nezabývají.
 • Horší je situace v oblasti běžných spotřebitelských úvěrů poskytnutých bez ručení, bez zajištění protihodnotou jakékoliv věci.
 • V rekapitulaci předchozích kroků vidíte, kolik peněz si chcete půjčit a jaké jsou náklady na tuto půjčku (neboť si půjčujete poprvé, máte půjčku úplně zadarmo).
 • Navíc za úspěšné dokončení registrace získáte bonus za registraci zdarma ve výši 500,-.Následný sled událostí spočívá ve vložení kupní smlouvy do katastru nemovitostí, banka by měla požádat o vymazání zástavního práva k nemovitosti a po zapsání změny vlastnického práva v katastru se zpřístupní peněžní prostředky v úschovně.

Získejte si výpis z katastru nemovitostí, který vám prozradí mnoho důležitého.

Pokud opravdu nečekaně potřebujete rychlou malou půjčku bez zástavy, určitě si nechte vypracovat nabídky půjček nejen od bank, ale i od menších poskytovatelů úvěrů.

Při výběru vhodné pojišťovny mohou rozhodovat i maličkosti. Podívejme se na hlavní přednosti renomované pojišťovny:


Nejčastěji jde o ulomená kolečka, případně popraskanou konstrukci, pokud jde o skořepinové kufry.

Proč zrovna až 10 500 korun? Je to jednoduché. Sečetli jsme nejčastější poplatky, které při převádění hypotéky musíte zaplatit:

Půjčit si také můžete bez zbytečných formalit přes sms zprávu.

Nevadí přitom, že z původního limitu zbývalo jen 40 000 Kč, i již vrácené peníze lze opětovně využít.

V létě lze očekávat kroupy, na okraji velkého města může více hrozit odcizení.

Dvoudenní program konference byl naplněn vystoupeními několika desítek českých i zahraničních řečníků, které se k tématu New Retail věnovali z různých úhlů pohledu.ČS nevyžaduje zajištění půjčky ani prokazování účelu.


Ви обираєте ліміт, який хочете змінити, і змінюєте його. Потім підтвердите зміну паролем у додатку або відбитком пальця.

 • Maximální koncentrace CO2 je stanovena normou na 1 500 ppm. Při jejím překročení vás přístroj upozorní, že byste měli vyvětrat. Dříve byla ale norma stanovena dokonce jen na 1000 ppm.
 • Všechy malé půjčky do výplaty jsou dostupné bez ručitele (tedy bez zajištění).
 • Až ve chvíli, kdy v očích bank nebo nebankovních poskytovatelů prokážete, že zvládnete žít i bez zbytečných dluhů a půjček.
 • Poradenství klade důraz na zajištění stáří i na zajištění a udržení příjmu při nastání nepředvídatelných událostí nebo nemoci, a to pomocí vhodného pojištění.
 • Sjednal-li si klient spotřebitelský splátkový úvěr Expres Plus a nenačerpal celou výši úvěrového rámce, obdrží navíc rozdíl mezi načerpanou výší úvěru a celkovou výší úvěrového rámce.


Hráči milují free spiny a výherní automaty a proto vám nyní ukážeme online casina, ve kterých je můžete získat bez nutnosti vkladu na herní konto!

Pokud si vezmete půjčku alespoň na 6 měsíců a budete ji po celou dobu řádně splácet, dostanete na konci odměnu ve formě odečtení poplatku za poskytnutí půjčky a její správu – tato odměna může činit až 4 000 Kč.

Celkově k nám už touto cestou přesunulo celý svůj běžný účet 3524 klientů. Možná by se podobná změna vyplatila i vám.

Dále je nutné mít dokumentaci k nemovitosti, která bude sloužit jako zajištění půjčky.Výše půjčky se pohybuje od 1 000 do 5 000 Kč u nových klientů.

 • Pokud si pořizujete úvěr na pořízení bydlení nad 500 000 Kč, v první řadě po vás bude Fond chtít ručit zástavním právem nemovitosti a vinkulací pojistného plnění ze živelního pojištění nemovitosti.
 • Pokud by ve stanovené lhůtě nedošlo k nabytí vlastnického práva a převodu na hypotéku, je nutné k zajištění hypotéky použít jinou nemovitost.
 • Jde vlastně o půjčku na cokoliv, za kterou ručíte nemovitostí.
 • Jaké půjčky si můžu u Home Credit konsolidovat?
 • Na jejích stránkách si můžete orientačně spočítat, kolik byste zaplatili na měsíčních splátkách při požadované částce a době splatnosti.

Pokud potřebujete bez registru půjčit desítky až stovky tisíc, nabízí třeba FairCredit nebo Provident zavezení hotovosti kdekoliv po ČR prostřednictvím obchodních zástupců.

 • Ten můžete využít do hry a po protočení 10násobku jeho hodnoty vám bude suma připsána do reálného zůstatku. Teprve až bude podmínka protočení splněna, budete své výhry moci vybrat.
 • Online automaty přirozeně žádné otvory na mince nemají, název už je ale tak zažitý, že jej hráči používají i v internetovém prostředí.
 • Je tak dobré si dopředu promyslet kam a jak často budete z vesnice vyrážet, abyste nakonec nezjistili, že to, co ušetříte na bydlení, utratíte za druhé auto a benzín.
 • Tímto způsobem je možné efektivně zajistit úvěr nebo hypoteční úvěr.
 • Všechny významné banky obvykle poskytují půjčky důchodcům, ovšem ve většině případů je nutné zajištění spolužadatelem.

A v neposlední řadě musí se všemi uchazeči zacházet rovnoprávně a bez diskriminace.

Jelikož se budeme v tomto článku bavit hlavně o koupi nového rodinného auta, musíme v tomto případě zvolit takové úvěrové společnosti, které vám půjčí minimálně 100 000 Kč.Předčasné splacení úvěru lze provést zcela zdarma v rámci plnění z pojištění, které je určené k zajištění splacení úvěru.